473767-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Mediadienstverlening
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMediadienstverlening
BeschreibungDe opdracht betreft het leveren van geïntegreerde mediadienstverlening aan LVNL. De Opdrachtnemer ondersteunt LVNL bij strategische mediaconsultancy, media-inkoop, uitvoering, monitoring, optimalisatie en evaluatie van mediacampagnes. De dienstverlening omvat zowel adviserende als uitvoerende werkzaamheden gedurende het volledige campagneproces en is gericht op het realiseren van effectieve en efficiënte media-inzet. De geraamde omvang van de Opdracht bedraagt circa €500.000 exclusief btw per jaar
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341100 Werbeberatung
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1