2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financieel systeem
Beschreibung: Doel van onderhavige aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één dienstverlener voor de levering, inrichting, implementatie en het beheer van een financieel systeem voor de Nederlandse Zorgautoriteit (NZa). De overeenkomst die wordt gesloten met de winnende partij is een overheidsopdracht in de zin van de Aanbestedingswet 2012.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48442000 Finanzsystemsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000