See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług eksperckich – wybór 5 ekspertów medycznych w dziedzinie: chorób wewnętrznych, geriatrii, nefrologii, gastroenterologii, hepatologii; Części 1÷5. ZZP.ZP.412.16.2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksperckich Część 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie chorób wewnętrznych Część 2: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie geriatrii Część 3: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie nefrologii Część 4: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie gastroenterologii Część 5: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie hepatologii 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ lub SoPZ), zawierający opis minimalnych wymagań w danej części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 408530-2026
Interne Kennung: ZZP.ZP.412.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie chorób wewnętrznych
Beschreibung: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie chorób wewnętrznych
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie geriatrii
Beschreibung: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie geriatrii
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie nefrologii
Beschreibung: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie nefrologii
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 : Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie gastroenterologii
Beschreibung: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie gastroenterologii
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 : Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie hepatologii
Beschreibung: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie hepatologii
Interne Kennung: 5