2. Verfahren
Verfahren
Titel: Periodické prohlídky vyšších stupňů tramvají 14T
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky je provádění periodických prohlídek vyšších stupňů tramvaji 14T, a to buď formou prohlídek celého vozu včetně jeho elektrovýzbroje, nebo formou prohlídky elektrovýzbroje bez prohlídky vozu, to vše za podmínek a ve lhůtách stanovených v závazném návrhu rámcové dohody, který je Přílohou č. 8 zadávací dokumentace, v rozsahu Technického zadání – Periodické opravy vozů 14T, které tvoří Přílohu č. 1A Rámcové dohody, a Technického zadání – Elektrovýzbroj vozu, které tvoří Přílohu č. 1B Rámcové dohody, za ceny dle ceníku pro celkovou opravu a opravu elektrovýzbroje jako celek vozu, který tvoří Přílohu č. 2 Rámcové dohody. Podrobněji uvedeno v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Periodické prohlídky vyšších stupňů tramvají 14T
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedeno v zadávací dokumentaci.