2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa piły do cięcia podłoży półprzewodnikowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, uruchomienie i testowanie piły do cięcia podłoży półprzewodnikowych wraz z dokumentacją i szkoleniem
Vorherige Bekanntmachung: 630607-2025
Interne Kennung: F2/140/2025/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa piły do cięcia podłoży półprzewodnikowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, uruchomienie i testowanie piły do cięcia podłoży półprzewodnikowych wraz z dokumentacją i szkoleniem.