2. Verfahren
Verfahren
Titel: Woningbouwontwikkeling Beekdalpark Oisterwijk
Beschreibung: De gemeente Oisterwijk wil op de locatie van het voormalige zwembad De Leye inclusieve, toekomstbestendige woningbouw realiseren: Beekdalpark. Het moet een woonleeflandschap worden waarin veel betaalbare woningen gerealiseerd worden in een aantrekkelijke buitenruimte die ontmoeting stimuleert. maximaal 62 woningen
Interne Kennung: K011554
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Oisterwijk wil op de locatie van het voormalige zwembad De Leye inclusieve, toekomstbestendige woningbouw realiseren: Beekdalpark. Het moet een woonleeflandschap worden waarin veel betaalbare woningen gerealiseerd worden in een aantrekkelijke buitenruimte die ontmoeting stimuleert.
Interne Kennung: 1