2. Verfahren
Verfahren
Titel: NL 5/2026 _ Protektorované pneumatiky vrátane dodávky, opráv a likvidácie
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie protektorovaných pneumatík vrátane dodávky, opráv a likvidácie P o p i s : Protektorované pneumatiky na všetky nápravy vozidiel M3. Ponúknuté pneumatiky musia byť protektorované studenou technológiu, musia mať celoročný univerzálny vodiaci dezén s označením M+S, 3PMSF , vhodný pre hromadnú mestskú dopravu, musia byť použiteľné na všetky nápravy vrátane riadených a hĺbka hlavných dezénových drážok musí byť minimálne 15 mm. Vek dodanej ojazdenej pneumatiky (kostry) určenej na protektorovanie nebude pri kostrách určených na riadenú nápravu starší ako 4 roky a pri kostrách určených na ostatné nápravy starší ako 5 rokov, pričom rozhodujúci je dátum výroby kostry. Protektorované pneumatiky požadujeme dodať na kostrách maximálne štyroch značiek, ktoré sú schopné dosiahnuť priemerný kilometrový nájazd 60 000 km Protektory musia byť na boku kostry označené individuálnym číslom protektoru, na boku protektorovacieho pásu označenie typu a výrobcu behúňa, aby bolo zrejmé, že dodaný typ protektoru bude totožný s uvedeným v ponuke.
Interne Kennung: NL 5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34913200 Runderneuerte Reifen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Protektorované pneumatiky vrátane dodávky, opráv a likvidácie