2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy złomu ołowiu czystego o zawartości Pb min. 98%
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy złomu ołowiu czystego o zawartości Pb min. 98%. Zamówienie obejmuje dostawę w ilości około 600 Mg, średniomiesięcznie około 50 ton. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne Kennung: ZP/L/31/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14712000 Blei
5. Los
Los: LOT-0001