2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony osób i mienia w obiektach Urzędu m.st. Warszawy Dzielnicy Mokotów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie bezpośredniej ochrony fizycznej w obiektach Urzędu m.st. Warszawy Dzielnicy Mokotów oraz monitorowanie (przez stanowisko centrum monitorowania alarmów wykonawcy) sygnałów alarmowych informujących o napadzie, włamaniu z tych obiektów i budynków administrowanych przez Urząd, a także zapewnienie przyjazdu grupy interwencyjnej w przypadku wywołania alarmu lub jej przywołania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego w oparciu o przepisy art. 132 w związku z art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r., poz. 793). Szczegółowe informacje zostały zawarte w specyfikacji warunków zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług ochrony w obiektach Urzędu Dzielnicy Mokotów
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o których mowa w art. 441 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2011 r. Prawo Zamówień Publicznych. Zakres oraz warunki skorzystania z opcji zostały określone we wzorze umowy (par. 1 ust. 2, 3 oraz 4).