See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA TRANSPORTU PACJENTÓW LEŻĄCYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa transportu pacjentów leżących. 2. Nazwa przedmiotu wg Wspólnego Słownika Zamówień: CPV 60130000-8- usługi transportowe. 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 2 części: Część nr 1 składa się z dwóch zadań: • Transport sanitarny pacjentów szpitalnych w pozycji leżącej • Transport sanitarny pacjentów Stacji Dializ w pozycji leżącej Część nr 2 Transport sanitarny pacjentów szpitalnych w pozycji leżącej powyżej 300 km. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szacowane ilości oraz warunki, na jakich będzie realizowany przedmiot zamówienia, określają załączniki (Zał. nr 1 B - opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1, 2, Zał. nr 6 - projekt umowy, Zał. nr 1 A - formularz oferty).
Vorherige Bekanntmachung: 726714-2025
Interne Kennung: D10.251.103.F.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część 2-USŁUGA TRANSPORTU PACJENTÓW LEŻĄCYCH
Interne Kennung: D10.251.103.F.2025.1