See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPECJALISTYCZNYCH PRZYCZEP DLA JEDNOSTEK OSP WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO – 17 SZTUK Z PODZIAŁEM NA 5 CZĘŚCI W RAMACH PROJEKTU „BEZPIECZNE KUJAWY I POMORZE – ZAKUP SPRZĘTU I POJAZDÓW DLA JEDNOSTEK OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych przyczep dla jednostek OSP województwa kujawsko – pomorskiego - 17 sztuk z podziałem na 5 części w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Niniejsze zamówienie zostało podzielone na pięć części: Część A – dostawa przyczep specjalistycznych wężowych - 7 sztuk w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”. Część B – dostawa przyczep specjalistycznych wężowo - pompowych - 4 sztuki w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”. Część C - dostawa przyczep specjalistycznych agregat – 4 sztuki w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”. Część D – dostawa przyczepy specjalistycznej pgaz – 1 sztuka w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”. Część E - dostawa przyczepy specjalistycznej pgaz – 1 sztuka w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34223300 Anhänger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa przyczep specjalistycznych wężowych - 7 sztuk w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”
Beschreibung: Część A – dostawa przyczep specjalistycznych wężowych - 7 sztuk w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A - opis przedmiotu zamówienia (specyfikacje techniczne), a szczegółowe warunki realizacji załącznik nr 4 – projekt umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: dostawa przyczep specjalistycznych wężowo - pompowych - 4 sztuki w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”
Beschreibung: Część B – dostawa przyczep specjalistycznych wężowo - pompowych - 4 sztuki w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1B - opis przedmiotu zamówienia (specyfikacje techniczne), a szczegółowe warunki realizacji załącznik nr 4 – projekt umowy.
Los: LOT-0003
Titel: dostawa przyczep specjalistycznych agregat – 4 sztuki w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”
Beschreibung: Część C - dostawa przyczep specjalistycznych agregat – 4 sztuki w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1C - opis przedmiotu zamówienia (specyfikacje techniczne), a szczegółowe warunki realizacji załącznik nr 4 – projekt umowy.
Los: LOT-0004
Titel: dostawa przyczepy specjalistycznej pgaz – 1 sztuka w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”
Beschreibung: Część D – dostawa przyczepy specjalistycznej pgaz – 1 sztuka w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1D - opis przedmiotu zamówienia (specyfikacje techniczne), a szczegółowe warunki realizacji załącznik nr 4 – projekt umowy.
Los: LOT-0005
Beschreibung: Część E - dostawa przyczepy specjalistycznej pgaz – 1 sztuka w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączniki nr 1E - opis przedmiotu zamówienia (specyfikacje techniczne), a szczegółowe warunki realizacji załącznik nr 4 – projekt umowy.