2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Ładzice w okresie od 01.01.2025r. do dnia 31.12.2026r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Ładzice w okresie 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2026 r. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Wyposażenie właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, właścicieli nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w całym okresie trwania umowy w: a) pojemniki na odpady niesegregowane (zmieszane), b) pojemniki lub worki na odpady selektywnie zbierane oraz dbanie o stan sanitarny, techniczny i porządkowy w/w pojemników. 2) Odbieranie od właścicieli wymienionych w pkt 1 i zagospodarowanie każdej ilości odpadów komunalnych. 3) Wyposażenie w pojemniki i kontenery na odpady i obsługa wskazanego przez Zamawiającego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w zakresie wskazanym w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest do organizacji oraz wskazania konkretnych lokalizacji zbiórki zużytych baterii i akumulatorów oraz przeterminowanych leków. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w Rozdziale 4 SWZ Opis przedmiotu zamówienia. Wykonanie zamówienia nie musi odbywać się w ramach programów zatrudnienia chronionego. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu podobnych usług.
Interne Kennung: ZPP.271.10.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001