See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ambulansów sanitarnych. NOZ.25.03.25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk ambulansów sanitarnych. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi charakteryzować się parametrami nie gorszymi niż wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia (zał nr 2). Zarówno pojazdy bazowy jak i zabudowany ambulans musi być nowy, nieużywany, wyprodukowany nie wcześniej niż w roku 2024. Pojazd po wykonanej adaptacji ma spełniać wymagania aktualnej normy PN EN 1789 (lub norm równoważnych) w zakresie ambulansu typu B, sprzęt medyczny ma spełniać wymagania aktualnej normy PN EN 1865 (lub norm równoważnych), oraz spełniać dodatkowe wymagania określone w zał. nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 320010-2025
Interne Kennung: NOZ.25.03.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114122 Patiententransportfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup ambulansów sanitarnych.