See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania w podziale na trzy części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi sprzątania. Zamówienie będzie realizowane w podziale na części: 1) Część I: Świadczenie usług sprzątania powierzchni wewnętrznych na terenie Gdańskich Autobusów i Tramwajów Sp. z o.o. w Gdańsku, 2) Część II: Świadczenie usług sprzątania autobusów w Zajezdni Autobusowej Gdańsk-Wrzeszcz, 3) Część III: Świadczenie usług sprzątania tramwajów w Zajezdni Tramwajowej Gdańsk Nowy Port i w Zajezdni Tramwajowej Gdańsk – Wrzeszcz.
Vorherige Bekanntmachung: 303328-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Świadczenie usług sprzątania powierzchni wewnętrznych na terenie Gdańskich Autobusów i Tramwajów Sp. z o.o. w Gdańsku,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania powierzchni wewnętrznych na terenie Gdańskich Autobusów i Tramwajów Sp. z o.o. w Gdańsku
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Świadczenie usług sprzątania autobusów w Zajezdni Autobusowej Gdańsk-Wrzeszcz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania autobusów w Zajezdni Autobusowej Gdańsk-Wrzeszcz
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Świadczenie usług sprzątania tramwajów w Zajezdni Tramwajowej Gdańsk Nowy Port i w Zajezdni Tramwajowej Gdańsk – Wrzeszcz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania tramwajów w Zajezdni Tramwajowej Gdańsk Nowy Port i w Zajezdni Tramwajowej Gdańsk – Wrzeszcz.