2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zawarcie umów ramowych na linię gwarancyjną dla Spółek Grupy Enea do kwoty 900 mln PLN na okres 2 lat
Beschreibung: Zawarcie umów ramowych na linię gwarancyjną dla Spółek Grupy Enea do kwoty 900 mln PLN na okres 2 lat. Opis oraz Istotne Postanowienia Umowy Ramowej zostały zawarte w Załączniku nr 4 do SWUR.
Interne Kennung: P/1400/21127310/00002727/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zawarcie umów ramowych na linię gwarancyjną dla Spółek Grupy Enea do kwoty 900 mln PLN na okres 2 lat. Zamawiający zamierza zawrzeć 3 Umowy Ramowe. Maksymalna wysokość udzielonych gwarancji w ramach jednej Umowy Ramowej wyniesie maksymalnie 300 mln PLN.