47398-2026 - Wettbewerb
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa wyrobów medycznych- endoprotezy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów medycznych- endoprotezy
BeschreibungDostawa wyrobów medycznych- endoprotezy wg formularza cenowego nr 3/2026
Interne Kennung3/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0072
TitelPakiet nr 1 - Cement kostny z antybiotykiem
BeschreibungPakiet nr 1 - Cement kostny z antybiotykiem
Interne KennungPakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
LosLOT-0073
TitelPakiet nr 2 - Bezcementowa endoproteza stawu biodrowego cz. 1
BeschreibungPakiet nr 2 - Bezcementowa endoproteza stawu biodrowego cz. 1
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0074
TitelPakiet nr 3 - Bezcementowa endoproteza stawu biodrowego cz. 2
BeschreibungPakiet nr 3 - Bezcementowa endoproteza stawu biodrowego cz. 2
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0075
TitelPakiet nr 4 - Endoproteza cementowana stawu biodrowego oraz głowa bipolarna
BeschreibungPakiet nr 4 - Endoproteza cementowana stawu biodrowego oraz głowa bipolarna
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0076
TitelPakiet nr 5 - Wyroby stosowane w artroskopii
BeschreibungPakiet nr 5 - Wyroby stosowane w artroskopii
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0077
TitelPakiet nr 6 - Materiały do artroskopii i endoskopii kręgosłupa, do laparoskopii brzusznej
BeschreibungPakiet nr 6 - Materiały do artroskopii i endoskopii kręgosłupa, do laparoskopii brzusznej
Interne KennungPakiet nr 6
LosLOT-0078
TitelPakiet nr 7 - Endoproteza głowy kości promieniowej bipolarna
BeschreibungPakiet nr 7 - Endoproteza głowy kości promieniowej bipolarna
Interne KennungPakiet nr 7
LosLOT-0079
TitelPakiet nr 8 - Jednoprzedziałowa proteza stawu kolanowego
BeschreibungPakiet nr 8 - Jednoprzedziałowa proteza stawu kolanowego
Interne KennungPakiet nr 8
LosLOT-0080
TitelPakiet nr 9 - Cementowa endoproteza stawu kolanowego
BeschreibungPakiet nr 9 - Cementowa endoproteza stawu kolanowego
Interne KennungPakiet nr 9
LosLOT-0081
TitelPakiet nr 10 - Wyroby stosowane w operacjach kręgosłupa cz. 1
BeschreibungPakiet nr 10 - Wyroby stosowane w operacjach kręgosłupa cz. 1
Interne KennungPakiet nr 10
LosLOT-0082
TitelPakiet nr 11 - Wyroby stosowane w operacjach kręgosłupa cz. 2
BeschreibungPakiet nr 11 -Wyroby stosowane w operacjach kręgosłupa cz. 2
Interne KennungPakiet nr 11
LosLOT-0083
TitelPakiet nr 12 - Zespolenia ortopedyczne - druty, gwoździe, płytki i wkręty
BeschreibungPakiet nr 12 - Zespolenia ortopedyczne - druty, gwoździe, płytki i wkręty
Interne KennungPakiet nr 12
LosLOT-0084
TitelPakiet nr 13 - Zespolenia zewnętrzne
BeschreibungPakiet nr 13 - Zespolenia zewnętrzne
Interne KennungPakiet nr 13
LosLOT-0085
TitelPakiet nr 14 - Zespolenia ortopedyczne
BeschreibungPakiet nr 14 - Zespolenia ortopedyczne
Interne KennungPakiet nr 14
LosLOT-0086
TitelPakiet nr 15 - System do złamań okołoprotezowych
BeschreibungPakiet nr 15 - System do złamań okołoprotezowych
Interne KennungPakiet nr 15