473987-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Software-Unterstützung – Podpora a rozvoj PIM řešení MZE 2026+
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPodpora a rozvoj PIM řešení MZE 2026+
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění provozu, podpory, reparametrizace a optimalizace řešení pro správu privilegovaných přístupů (Privileged Identity/Access Management, „PIM“) do systémů Ministerstva zemědělství po dobu 60 měsíců ode dne zahájení poskytování plnění (stávající smlouva končí dne 16. 9. 2026). Implementované prostředí je provozováno na platformě CyberArk. Cílem je efektivnější, bezpečnější a komplexnější provoz přístupů interních i externích administrátorů a privilegovaných účtů do prostředí a k systémům MZe. Předmět plnění veřejné zakázky a veškeré obchodní, platební a technické podmínky jsou vymezeny v závazném textu návrhu smlouvy obsaženém v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne KennungP26V00000600
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001