See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy warzyw, owoców, grzybów oraz produktów mrożonych i kiszonych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy warzyw, owoców, grzybów oraz produktów mrożonych i kiszonych, zgrupowane w 8 częściach: Część 1 Warzywa sezonowe Część 2 Warzywa strączkowe Część 3 Jabłka Część 4 Warzywa okopowe Część 5 Owoce cytrusowe Część 6 Ziemniaki Część 7 Warzywa kiszone Część 8 Produkty mrożone
Vorherige Bekanntmachung: 17580-2026
Interne Kennung: SzNSPZOZ.A-ZP-261.2.2026.AP8
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221000 Gemüse, 03212200 Trockene ausgelöste Hülsenfrüchte und Hülsenfrüchtler, 03222321 Äpfel, 03221100 Wurzel- und Knollengemüse, 03221400 Kohlgemüse, 03222200 Zitrusfrüchte, 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel, 15331000 Verarbeitetes Gemüse, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15896000 Tiefkühlprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Warzywa sezonowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa warzyw sezonowych, opisana w części 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z uprawnień określonych w art. 441 ustawy Pzp tj. prawa opcji, polegającego na zwiększeniu zapotrzebowania na przedmiot zamówienia na następujących zasadach: 1) podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie prawa opcji będą potrzeby Zamawiającego oraz zagwarantowane środki finansowe; 2) wartość dodatkowego zamówienia nie może przekroczyć 20% wartości umowy brutto, 3) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji nie później niż na 3 dni przed terminem (dniem) skorzystania z opcji, odrębnym pismem z określeniem zakresu, w jakim Zamawiający chce z Prawa opcji skorzystać, 4) zamówienie w ramach Prawa opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, 5) ceny jednostkowe zamawianego przedmiotu zamówienia będą zgodne z cenami podanymi w formularzu systemowym, 6) zamówienie dostarczone w ramach Prawa opcji musi spełniać wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia. Do zamówionych w ramach Prawa opcji produktów zastosowanie mają postanowienia umowy w szczególności określające warunki i sposób zapłaty wynagrodzenia, warunki dostarczenia i odbioru oraz kar umownych, 7) Zamawiający zastrzega sobie prawo korzystania z prawa opcji wielokrotnie nie przekraczając wartości, o której mowa w pkt 2 powyżej. 8) Zamawiający nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji, 9) Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia – szczególnie finansowe - z tytułu nieskorzystania z Prawa opcji lub niewykorzystania jego pełnej wartości.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Warzywa strączkowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa warzyw strączkowych, opisana w części 2
Haupteinstufung (cpv): 03212200 Trockene ausgelöste Hülsenfrüchte und Hülsenfrüchtler
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Jabłka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jabłek, opisana w części 3
Haupteinstufung (cpv): 03222321 Äpfel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222330 Steinobst
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Warzywa okopowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa warzyw okopowych, opisanych w części 4
Haupteinstufung (cpv): 03221100 Wurzel- und Knollengemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221400 Kohlgemüse
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Owoce cytrusowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa owoców cytrusowych, opisanych w części 5
Haupteinstufung (cpv): 03222200 Zitrusfrüchte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222200 Zitrusfrüchte
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Ziemniaki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ziemniaków, opisanych w części 6
Haupteinstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 Warzywa kiszone
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa warzyw kiszonych, opisanych w części 7
Haupteinstufung (cpv): 15331000 Verarbeitetes Gemüse
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 Produkty mrożone
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa warzyw mrożonych, opisanych w części 8
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte