2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering buitenschoolse activiteiten School en Omgeving 2025–2028
Beschreibung: Stichting Yunus Emre (ISNO) nodigt aanbieders uit voor een Europese openbare aanbesteding voor de uitvoering van buitenschoolse activiteiten op vijf schoollocaties, in het kader van de subsidieregeling “School en Omgeving 2025–2028”. De opdracht betreft het verzorgen van structurele naschoolse activiteiten die bijdragen aan de brede ontwikkeling van leerlingen in het primair onderwijs. Dit omvat onder meer huiswerkbegeleiding, taal- en rekenondersteuning, sportieve en culturele activiteiten, digitale vaardigheden en talentontwikkeling. De opdracht is verdeeld in vijf percelen (één per BRIN). Inschrijving is mogelijk op één of meerdere percelen. Per perceel wordt één opdrachtnemer geselecteerd. De looptijd is drie schooljaren: september 2025 t/m juli 2028. De aanbesteding volgt de openbare procedure voor sociale en andere specifieke diensten (lichte regime, artikel 2.38 Aanbestedingswet). Gunning vindt plaats op basis van verschillende criteria: zie aanbestedingsdocument. € 11.437.113,60
Interne Kennung: YunusEmre0001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze aanbesteding volgt de Europese openbare procedure voor sociale en andere specifieke diensten (lichte regime), zoals bedoeld in artikel 2.38 van de Aanbestedingswet. De opdracht wordt gegund aan de economisch meest voordelige inschrijving (EMVI) op basis van kwalitatieve criteria en (indien van toepassing) prijs. De opdracht is verdeeld in vijf percelen. Inschrijvers kunnen zich inschrijven op één of meerdere percelen. Per perceel wordt één inschrijver geselecteerd. De aanbesteding verloopt volledig digitaal via TenderNed. De procedure omvat een vragenronde, een nota van inlichtingen, beoordeling op basis van vooraf gepubliceerde criteria, en een gunningsbesluit per perceel. Gunning vindt plaats op basis van EMVI (beste prijs-kwaliteitverhouding). Beoordeling gebeurt per perceel op kwalitatieve criteria uit het kwaliteitsplan. Per perceel wordt één inschrijver geselecteerd.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80100000 Grundschulunterricht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80100000 Grundschulunterricht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 31PG00 VD/SB
Beschreibung: Van Damstraat & Schalk Burgerstraat (Den Haag) 4752000
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 31PH00 Zoetermeer
Beschreibung: IKC de Vijf pilaren (Zoetermeer) 1425600
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 31DE00 Beresteinlaan
Beschreibung: Beresteinlaan (Den Haag) 2534400
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 23GV00 Mandelaplein
Beschreibung: Mandelaplein (Den Haag) 2170080
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 31VP00 Westland
Beschreibung: Westland 555033,60
Interne Kennung: 5