2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfsvoeringssysteem HR
Beschreibung: Deze Europese openbare aanbesteding betreft de levering, implementatie en het beheer van een geïntegreerd HR- en Salarisbedrijfsvoeringssysteem voor de Provincie Noord-Holland. De aanbesteding (TN-kenmerk: 521580) omvat een SaaS-oplossing die functionaliteiten biedt voor medewerkeradministratie, ziekte- en verlofregistratie, salarisverwerking, gesprekscyclus, formatieplanning en roostering. De opdracht heeft een initiële looptijd van 48 maanden met mogelijkheid tot drie verlengingen van 24 maanden, tot maximaal 10 jaar. Gunning vindt plaats op basis van de Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI), waarbij kwaliteit (80%) zwaarder weegt dan prijs (20%). De omvang omvat eenmalige kosten voor implementatie en migratie, licenties/abonnementen voor de SaaS-oplossing, en doorontwikkeling gedurende de looptijd. Voor de exacte details van de opbouw van deze raming en de maximale inschrijfprijs wordt verwezen naar de inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: 2025-0108
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze Europese openbare aanbesteding betreft de levering, implementatie en het beheer van een geïntegreerd HR- en Salarisbedrijfsvoeringssysteem voor de Provincie Noord-Holland. De aanbesteding (TN-kenmerk: 521580) omvat een SaaS-oplossing die functionaliteiten biedt voor medewerkeradministratie, ziekte- en verlofregistratie, salarisverwerking, gesprekscyclus, formatieplanning en roostering. De opdracht heeft een initiële looptijd van 48 maanden met mogelijkheid tot drie verlengingen van 24 maanden, tot maximaal 10 jaar. Gunning vindt plaats op basis van de Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI), waarbij kwaliteit (80%) zwaarder weegt dan prijs (20%).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Provincie Noord-Holland behoudt zich het recht voor de overeenkomst 3 maal te verlengen voor een periode van telkens 24 maanden, waarmee de maximale looptijd 10 jaar wordt. Daarnaast zijn er optionele modules beschikbaar zoals beoordelingscyclus, capaciteitsplanning en tijdregistratie. Voor een volledige beschrijving van de optionele scope en verlengingsmogelijkheden wordt verwezen naar de inschrijvingsleidraad.