2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie konkursowe na udzielanie świadczeń zdrowotnych na okres 3 lat w zakresie kompleksowej diagnostyki obrazowej wykonywanych w siedzibie Szitala Bielańskiego w lokalizacji przy ul. Cegłowskiej 80 w Warszawie wraz z najmem pomieszczeń przeznaczonych na potrzeby udzielania świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Konkurs
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Postępowanie konkursowe na udzielanie świadczeń zdrowotnych na okres 3 lat w zakresie kompleksowej diagnostyki obrazowej wykonywanych w siedzibie Szitala Bielańskiego w lokalizacji przy ul. Cegłowskiej 80 w Warszawie wraz z najmem pomieszczeń przeznaczonych na potrzeby udzielania świadczeń zdrowotnych