2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta Węgrowa w latach 2027-2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych, wykazanych w tabeli Nr 1 OPZ, powstałych i zbieranych z nieruchomości zamieszkałych położonych w granicach administracyjnych miasta Węgrowa b) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych wykazanych w tabeli Nr 2 OPZ, dostarczanych do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych, c) osiągnięcie poziomów określonych w art. 3b ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z dnia 13 września 1996 r. (Dz. U. z 2025 r. poz. 733) oraz Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021r. w sprawie sposobów obliczania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów (Dz. U. z 2021 r., poz. 1530) oraz osiągnięcie poziomów określonych w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 15 grudnia 2017r. w sprawie poziomów ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania oraz sposobu obliczania poziomu ograniczenia masy tych odpadów (Dz. U. z 2017r. poz. 2412). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w pkt 5 swz.
Interne Kennung: FEiZP.271.1.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest: a) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych, wykazanych w tabeli Nr 1 OPZ, powstałych i zbieranych z nieruchomości zamieszkałych położonych w granicach administracyjnych miasta Węgrowa b) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych wykazanych w tabeli Nr 2 OPZ, dostarczanych do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych, c) osiągnięcie poziomów określonych w art. 3b ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z dnia 13 września 1996 r. (Dz. U. z 2025 r. poz. 733) oraz Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021r. w sprawie sposobów obliczania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów (Dz. U. z 2021 r., poz. 1530) oraz osiągnięcie poziomów określonych w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 15 grudnia 2017r. w sprawie poziomów ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania oraz sposobu obliczania poziomu ograniczenia masy tych odpadów (Dz. U. z 2017r. poz. 2412). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduję się w pkt5 swz.
Interne Kennung: FEiZP.271.1.5.2025