2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerken van oud papier en karton
Beschreibung: Het verwerken van OPK (Oud Papier en Karton) wat ingezameld wordt door onze eigen dienst (huis-aan-huis en uit verzamelcontainers) Staat vermeld in het bestek
Interne Kennung: TN 549645
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511400 Altpapiersammlung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Verwerken van oud papier (OPK
Beschreibung: Het verwerken van OPK wat ingezameld wordt door onze eigen dienst (huis-aan-huis en uit verzamelcontainers). staat vermeld in het bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Overeenkomst kan verlengd worden met 1 jaar.