2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobór i dostawa płynnych środków chemicznych do wspomagania procesu zagęszczania osadu nadmiernego w Oczyszczalni Ścieków „Hajdów” w Lublinie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dobór i dostawa płynnych środków chemicznych do wspomagania procesu zagęszczania osadu nadmiernego w Oczyszczalni Ścieków „Hajdów” w Lublinie w okresie 24 miesięcy od daty zawarcia umowy lub do wyczerpania umownej ilości. Planowana ilość dostarczonego środka: 90 300 kg.
Vorherige Bekanntmachung: 248396-2026
Interne Kennung: EZ/241/28/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się w języku polskim za pośrednictwem platformazakupowa.pl która znajduje się pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/mpwik_lublin i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego” dostępnego na stronie dotyczącej danego postępowania (nie dotyczy to składania ofert, gdyż wiadomości nie są szyfrowane). Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres email: zampub@mpwik.lublin.pl (nie dotyczy składania ofert). Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści Specyfikacji Warunków Zamówienia, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców” na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona /45-instrukcje. Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny wykonawca, będzie przekazywana za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego wykonawcy. Formularze „Wyślij wiadomość do zamawiającego” umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości. Ofertę, w tym Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), sporządza się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Wykonawca przygotowuje ofertę wykorzystując do tego wzory dokumentów postępowania (w tym formularza ofertowego) przygotowanych przez Zamawiającego. W celu złożenia oferty należy zarejestrować się na Platformie dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/mpwik_lublin oraz postępując zgodnie z „Instrukcją dla wykonawców platformazakupowa.pl” (§ 2 ww. Instrukcji) złożyć ofertę w systemie za pośrednictwem „Formularza składania oferty lub wniosku” dostępnego na platformazakupowa.pl w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia. W procesie składania oferty (w tym przedmiotowych środków dowodowych) na Platformie, kwalifikowany podpis elektroniczny Wykonawca składa bezpośrednio na dokumentach wchodzących w skład oferty, które następnie przesyła do systemu. Po wypełnieniu Formularza składania oferty lub wniosku i dołączeniu wszystkich wymaganych załączników należy kliknąć przycisk „Przejdź do podsumowania”. Za datę złożenia oferty przyjmuje się datę jej przekazania w systemie (Platformie) w drugim kroku składania oferty poprzez kliknięcie przycisku “Złóż ofertę” i wyświetlenie się komunikatu, że oferta została zaszyfrowana i złożona. Maksymalny rozmiar jednego pliku przesyłanego za pośrednictwem dedykowanych formularzy do: złożenia, zmiany, wycofania oferty wynosi 150 MB natomiast przy komunikacji wielkość pliku to maksymalnie 500 MB.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24542000 Acrylpolymere in Primärformen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dobór i dostawa płynnych środków chemicznych do wspomagania procesu zagęszczania osadu nadmiernego w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie w okresie 24 miesięcy od daty zawarcia umowy lub do wyczerpania umownej ilości. ZAKRES PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA a) Przedmiotem zamówienia jest dobór (próba techniczna) i dostawa środka płynnego do zagęszczania osadu biologicznego nadmiernego prowadzonego na dwóch zagęszczarkach taśmowych Turbodrain. b) Ilość zagęszczanego osadu: - max 230 m3/h, max 4 000 m³/d. c) Właściwości osadu: - uwodnienie 99,0 - 99,6 %, średnio ok. 99,3 % - zawartość części organicznych 72,3 – 81,3 %, średnio ok. 79,1 % d) Przewidywana ilość środka do dostarczenia - 90 300 kg.