2. Verfahren
Verfahren
Titel: Awareness tool gegevensbescherming
Beschreibung: Awareness tool gegevensbescherming: De inschrijver levert: - Implementatie: in ieder geval is inbegrepen advies, begeleiding, initiële inrichting en koppeling met SSO (SingleSignOn). - een platform met een doorlopend, actueel en modulair aanbod (informatiebeveiliging, privacy, AI en Wpg), Nederlandstalig, modules van maximaal 15 minuten; - mogelijkheid tot differentiatie naar doelgroepen, passend bij werk en risico's; - doorlopende actualisering op nieuwe dreigingen en wet- en regelgeving, met herkenbare praktijkcasussen; - een rapportage- en monitoringfunctie voor leidinggevenden; - inrichting, beheer en ondersteuning gedurende de looptijd; - een SLA. 1750 accounts (geraamde waarde gaat over 8 jaar)
Interne Kennung: P26-13
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1