See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa różnych materiałów medycznych na potrzeby Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 15 pakietów, tj.: Pakiet nr 1: Jednorazowe materiały medyczne Pakiet nr 2: Zestawy obłożeń operacyjnych, serwet, pościeli, masek, fartuchów i odzieży ochronnej jednorazowego użytku Pakiet nr 3: Igły i kaniule Pakiet nr 4: Materiały i przyrządy do antroskopii Pakiet nr 5: Testy COVID-19, grypa A/B, RSV Pakiet nr 6: Materiały i przyrządy do endoskopii Pakiet nr 7: Wkłady, zbiorniki i filtry do ssaków Pakiet nr 8: Pojemniki na odpady skażone Pakiet nr 9: Materiały i przyrządy do elektrochirurgii Pakiet nr 10: Ostrza do strzygarki chirurgicznej Pakiet nr 11: Pościel i odzież ochronna jednorazowego użytku Pakiet nr 12: Dostawa zestawów zabiegowych do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego Pakiet nr 13: Jednorazowe, nie chemiczne artykuły medyczne i hematologiczne Pakiet nr 14: Nośniki pamięci Pakiet nr 15: Strzykawki, przyrządy do infuzji 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Postępowanie składa się z 15 pakietów, szczegółowo opisanych w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. Każdy z pakietów będzie rozpatrywany osobno. Wykonawca może złożyć ofertę na każdy dowolnie wybrany przez siebie pakiet. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które może złożyć ofertę jeden wykonawca. 4. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie.
Vorherige Bekanntmachung: 231664-2025
Interne Kennung: 26.1.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony o 5 dni, gdyż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej, wskazano w rozdziale 3 SWZ. 2. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (np. Spółki cywilne/konsorcja) są zawarte w rozdziale 13 SWZ. 3. Opis sposobu przygotowania i składania ofert został określony w rozdziale 20 SWZ. 4. Opis sposobu obliczenia ceny został wskazany w rozdziale 22 SWZ. 5. Opis kryteriów, którymi Zamawiający będzie się kierował przy wyborze oferty, wraz z podaniem wag tych kryteriów i sposobu oceny ofert wskazano w pkt. 23 SWZ. Główne aspekty procedury zostały ujęte w Specyfikacji Warunków Zamówienia i załącznikach do niej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33199000 Medizinische Kleidung, 33141310 Spritzen, 33141220 Kanülen, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33696500 Laborreagenzien, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33141614 Plasmabeutel, 30234000 Speichermedien, 33194210 Ausrüstung für Bluttransfusion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1: Jednorazowe materiały medyczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 15 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 1: Jednorazowe materiały medyczne. 3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 Pzp, w zakresie, którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości asortymentu w ilości nie większej niż 30% zamówienia podstawowego, na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umownych.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2: Zestawy obłożeń operacyjnych, serwet, pościeli, masek, fartuchów i odzieży ochronnej jednorazowego użytku
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 15 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 2: Zestawy obłożeń operacyjnych, serwet, pościeli, masek, fartuchów i odzieży ochronnej jednorazowego użytku. 3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3: Igły i kaniule
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 15 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 3: Igły i kaniule 3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4: Materiały i przyrządy do antroskopii
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 15 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 4: Materiały i przyrządy do antroskopii 3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5: Testy COVID-19, grypa A/B, RSV
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 15 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 5: Testy COVID-19, grypa A/B, RSV 3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6: Materiały i przyrządy do endoskopii
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 15 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 6: Materiały i przyrządy do endoskopii 3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7: Wkłady, zbiorniki i filtry do ssaków
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 15 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 7: Wkłady, zbiorniki i filtry do ssaków 3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8: Pojemniki na odpady skażone
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 15 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 8: Pojemniki na odpady skażone 3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9: Materiały i przyrządy do elektrochirurgii
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 15 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 9: Materiały i przyrządy do elektrochirurgii 3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Haupteinstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10: Ostrza do strzygarki chirurgicznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 15 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 10: Ostrza do strzygarki chirurgicznej. 3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11: Pościel i odzież ochronna jednorazowego użytku
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 15 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 11: Pościel i odzież ochronna jednorazowego użytku 3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12: Dostawa zestawów zabiegowych do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 15 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 12: Dostawa zestawów zabiegowych do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego 3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Haupteinstufung (cpv): 33141614 Plasmabeutel
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13: Jednorazowe, nie chemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 15 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 13: Jednorazowe, nie chemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14: Nośniki pamięci
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 15 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 14: Nośniki pamięci 3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Haupteinstufung (cpv): 30234000 Speichermedien
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15: Strzykawki, przyrządy do infuzji
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 15 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 15: Strzykawki, przyrządy do infuzji 3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen, 33194210 Ausrüstung für Bluttransfusion