2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania posesji wraz z odśnieżaniem oraz pielęgnacją terenów zielonych przy domach studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego.
Beschreibung: 1. Rodzaj zamówienia: usługa. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania posesji wraz z odśnieżaniem oraz pielęgnacją terenów zielonych przy domach studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego. 2. Łączna powierzchnia objęta sprzątaniem wynosi: 19 911 m2 1) DS. „Dwudziestolatka” – 5357 m2 2) CASiD –1200 m2 3) DS. „Słowianka” i DS. ”Parawanowiec” – 4388 m2 4) DS. „Ołówek” i DS. „Kredka” oraz Łącznik – 8966 m2 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jak m.in. zakres sprzątania codziennego i cyklicznego, sprzątnie posesji wokół i przy budynku, obustronne mycie okien oraz odśnieżanie zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia oraz warunki płatności wskazane zostały we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ. 5. Wykonawca przez cały okres trwania usługi zobowiązany jest do posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej i w dniu zawarcia umowy do przedłożenia Zamawiającemu dowodu jego zawarcia, warunków odpowiedzialności ubezpieczyciela oraz dowodu opłacenia składki. 6.Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 uPzp, przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj.: najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie podstaw do wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. W związku z powyższym zamawiający będzie żądał złożenia oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu składane na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 7.Wizja lokalna możliwa będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 13.00, po uprzednim kontakcie telefonicznym z kierownikami obiektów: DS. „Ołówek” i „Kredka” tel. 71 328 32 12 DS. „Słowianka” i „Parawanowiec” tel. 71 328 29 51 DS. „Dwudziestolatka” tel. 71 328 15 38 CASiD tel. 697 554 103 Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca. 8. Stosownie do dyspozycji art. 95 ust. 1 uPzp Zamawiający żąda, aby w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia wykonawca lub podwykonawca zatrudniał na podstawie stosunku pracy osoby wykonujące czynności wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ) polegające na wykonywaniu prac w sposób określony w art. 22§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy. 9. Termin związania ofertą 01.03.2026r. 10. Zamawiający żąda wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5% oferowanej ceny brutto. Szczegóły znajdują się w rozdziale XVIII SWZ. Jeżeli Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego lub nie wnosi wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy, Zamawiający może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu Wykonawców oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo unieważnić postępowanie. 11. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie niniejszego zamówienia. Wykonawcy występujący wspólnie (np. spółki cywilne, konsorcja), zgodnie z art. 58 ust. 2 uPzp zobowiązani są ustanowić pełnomocnika do reprezentowania Wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 12. Wykonawca zobowiązany jest do zawarcia i utrzymania w mocy przez cały okres obowiązywania Umowy polisy ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej (OC) z sumą ubezpieczenia nie mniejszą niż 400 000,00 zł (słownie: czterysta tysięcy złotych 00/100) dla jednej i wszystkich szkód. Jeżeli suma ubezpieczenia wyrażona jest w innej walucie niż złoty, zostanie przeliczona według średniego kursu NBP na dzień zawarcia Umowy i musi być nie mniejsza niż w/w. 13.NA OFERTĘ SKŁADA SIĘ: 1. Formularz ofertowy zgodny w treści z Załącznikiem nr 2 do SWZ, w tym oświadczenie Wykonawcy dotyczącego braku podstaw wykluczenia z art. 5 k Rozporządzenia sankcyjnego według wzoru zamieszczonego w Formularzu ofertowym; Razem z ofertą składane są następujące dokumenty: 2. zamówienia (Załącznik nr 7 do SWZ); 3. (jeżeli dotyczy) Zobowiązanie Podmiotu udostępniającego zasoby lub inny podmiotowy środek dowodowy, o którym mowa w rozdziale VII lit. A pkt 4 SWZ (Załącznik nr 8 do SWZ); 4. (jeżeli dotyczy) Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy dla osoby/osób podpisującej/cych ofertę zgodnie z pkt 7 lub 8 rozdziału XI SWZ. 5. (jeżeli dotyczy) W przypadku, gdy oferta zawiera informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, Wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku – szczegóły opisane w pkt 6 rozdziału XI SWZ. 6. Wraz z ofertą nie należy składać dokumentów wymienionych w rozdz. VII lit. B pkt 1. Dokumenty te składa Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, dopiero po otrzymaniu wezwania od Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 698752-2025
Interne Kennung: BZP.2711.56.2025.KR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Rodzaj zamówienia: usługa. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania posesji wraz z odśnieżaniem oraz pielęgnacją terenów zielonych przy domach studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego. 2. Łączna powierzchnia objęta sprzątaniem wynosi: 19 911 m2 1) DS. „Dwudziestolatka” – 5357 m2 2) CASiD –1200 m2 3) DS. „Słowianka” i DS. ”Parawanowiec” – 4388 m2 4) DS. „Ołówek” i DS. „Kredka” oraz Łącznik – 8966 m2 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jak m.in. zakres sprzątania codziennego i cyklicznego, sprzątnie posesji wokół i przy budynku, obustronne mycie okien oraz odśnieżanie zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia oraz warunki płatności wskazane zostały we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ. 5. Wykonawca przez cały okres trwania usługi zobowiązany jest do posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej i w dniu zawarcia umowy do przedłożenia Zamawiającemu dowodu jego zawarcia, warunków odpowiedzialności ubezpieczyciela oraz dowodu opłacenia składki.