2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen uitrukkleding
Beschreibung: De Veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland (VrZW) start een Europese openbare aanbestedingsprocedure voor het reinigen van uitrukkleding. Deze opdracht omvat het reinigen, drogen, impregneren en repareren van de uitrukkleding, alsmede de uitvoering van het logistieke proces en de administratieve afhandeling. De aanbestedende dienst heeft de (financiële) omvang van de opdracht zo nauwkeurig mogelijk geraamd op basis van historische gegevens: • Gemiddeld per jaar: € 70.000- exclusief btw. • Totaal komende 4 jaar: circa € 305.375- exclusief btw en inclusief een gemiddelde inflatiecorrectie van 3,5%. • Totaal inclusief optionele verlenging: circa € 952.140- exclusief btw en inclusief een gemiddelde inflatiecorrectie van 3,5%
Interne Kennung: EA-reiniging uitrukkleding 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze opdracht omvat het reinigen, drogen, impregneren en repareren van de uitrukkleding, alsmede de uitvoering van het logistieke proces en de administratieve afhandeling.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst beoogt een Overeenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer. Het betreft een dienstverleningsovereenkomst waarbij de geselecteerde partij gedurende de looptijd verantwoordelijk is voor het professioneel reinigen, drogen, impregneren en repareren van uitrukkleding. Daarnaast dient de Opdrachtnemer zorg te dragen voor de volledige logistieke afhandeling, waaronder het transport van en naar de locaties, alsmede de administratieve verwerking en rapportage die hiermee samenhangt. De werkzaamheden worden uitgevoerd in nauwe samenspraak met de leverancier van de huidige uitrukkleding, zodat de kwaliteit, functionaliteit en levensduur van de kleding optimaal geborgd blijven. De Aanbestedende Dienst is op zoek naar een deskundige en betrouwbare partij die deze werkzaamheden op kwalitatief hoogwaardig niveau kan uitvoeren, met inachtneming van geldende wet- en regelgeving en de specifieke eisen die aan uitrukkleding worden gesteld. De aanbestedende dienst heeft de (financiële) omvang van de opdracht zo nauwkeurig mogelijk geraamd op basis van historische gegevens: • Gemiddeld per jaar: € 70.000- exclusief btw. • Totaal komende 4 jaar: circa € 305.375- exclusief btw en inclusief een gemiddelde inflatiecorrectie van 3,5%. • Totaal inclusief optionele verlenging: circa € 952.140- exclusief btw en inclusief een gemiddelde inflatiecorrectie van 3,5%
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. Na afloop van deze periode kan de Overeenkomst maximaal viermaal worden verlengd met telkens twee (2) jaar, tot een totale looptijd van 10 jaar.