474204-2026 - Ergebnis
Polen – Transport von Haushaltsabfällen – Usługa transportu odpadów o kodzie 20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 20 01 08 - odpady kuchenne ulegające biodegradacji, w podziale na 2 części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa transportu odpadów o kodzie 20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 20 01 08 - odpady kuchenne ulegające biodegradacji, w podziale na 2 części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa transportu odpadów o kodzie 20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 20 01 08 - odpady kuchenne ulegające biodegradacji, w podziale na 2 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 5 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzedmiotem zamówienia jest usługa transportu odpadów o kodzie 20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 20 01 08 - odpady kuchenne ulegające biodegradacji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa transportu odpadów o kodzie 20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 20 01 08 - odpady kuchenne ulegające biodegradacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 5 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach przedmiotowego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowej liczby kursów dla każdej z części. Liczba kursów objętych prawem opcji dla poszczególnych części zamówienia została wskazana w Formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w przypadku, gdy zaistnieje konieczność transportu większej ilości odpadów. Realizacja zakresu zamówienia objętego prawem opcji nie powoduje zmiany umowy. Cena jednostkowa za kurs transportu odpadów objętych prawem opcji dla poszczególnych lokalizacji winna być taka sama jak cena wykonania usługi w ramach zamówienia podstawowego. W zakresie zamówienia opcjonalnego Wykonawca zobowiązany jest do rozpoczęcia świadczenia usług na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający przekaże Wykonawcy ww. oświadczenie w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez siebie zakresie w terminie co najmniej 20 dni roboczych przed planowanym rozpoczęciem realizowania odbioru odpadów ujętych w prawie opcji, przy czym Wykonawca jest obowiązany do jego wykonania. Korzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego może być dokonane jednorazowo na całą wartość zamówienia opcjonalnego lub w kilku częściach. W przypadku realizacji opcji w kilku częściach Zamawiający będzie składał Wykonawcy kolejne oświadczenia nie później niż przed momentem wyczerpania się wartości zamówienia opcjonalnego wynikającej z poprzednio złożonego oświadczenia. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktycznie zrealizowane usługi na podstawie umowy, stanowiące sumę iloczynów stawek jednostkowych za kurs i liczby kursów, powiększone o należny podatek VAT.
LosLOT-0002