See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej wraz z dzierżawą dodatkowego analizatora dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej wraz z dzierżawą dodatkowego analizatora dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie (nr sprawy 11/2026) 2. Obowiązki Wykonawcy : • Dostawa i transport • Rozładunek i wnoszenie do pomieszczeń magazynowych • Termin realizacji dostaw: w dni robocze w godzinach od 7:30 do 14:30
Vorherige Bekanntmachung: 292786-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696100 Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2 Formularz asortymentowo -cenowy
Interne Kennung: 11/2026