See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van warme schoolmaaltijden
Beschreibung: Leveringsplaats Gemeentelijke Basisschool De Pinte, Polderbos 1, 9840 Nazareth-De Pinte Gemeentelijke Basisschool Eke, Steenweg 132, 9810 Nazareth-De Pinte Gemeentelijke Basisschool Nazareth, Ommegangstraat 11A, 9810 Nazareth-De Pinte
Interne Kennung: PPP03W-8786/6177/AANKOOP2026-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894210 Schulmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AANKOOP2026-004_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Zie Technische bepalingen) Vereiste opties (Zie Technische bepalingen)