2. Verfahren
Verfahren
Titel: Filtrace od tavících a ustalovacích pecí
Beschreibung: Při tavení a ustalování mědi a měděných slitin za vysokých teplot se do atmosféry uvolňují zplodiny z tohoto tepelného procesu. Vzdušnina však nemůže být evakuována do atmosféry, ale musí být odsávána do technologie filtrace, kde pomocí technologie čištění spalin jsou redukovány tuhé i plynné znečišťující látky. Centrální odtah filtrace bude napojen od dvou indukčních kanálkových tavících a dvou indukčních kanálkových ustalovacích pecí v úrovni hlavních přírub cca 1 metr od pecí ukončených uzavírací klapkou. Celková technologie je umístěna mimo novou výrobní halu. Hrubé a případné hořící částice jsou nejprve odděleny v mechanickém separátoru, dále postupují znečištěné spaliny do technologie čištění spalin, kde budou separovány tuhé znečišťující látky a pomocí vápenné aditivní metody i plynné znečišťující látky. Z technologie čištění spalin jsou odprašky transportovány kontinuálně do big-bagů, které jsou dále likvidovány Zadavatelem. Tato celková technologie bude řízena PLC systémem se vzdáleným dohledem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 Zákona vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem, a to konkrétně změnit celkovou cenu Díla, a to za následujících podmínek: - Cenu díla je možné po dobu trvání Smlouvy na plnění veřejné zakázky překročit v případě, že dojde ke změně daňových předpisů, které budou mít prokazatelný vliv na výši nabídkové ceny, a to zejména v případě zvýšení sazby DPH. Ke zvýšení ceny může dojít nejvýše o částku odpovídající změně daňových předpisů. V případě, že dojde ke snížení sazby DPH, bude cena za plnění veřejné zakázky snížena oproti nabídkové ceně.