2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke opvanglocatie op het water i.h.k.v. opvang ontheemden uit Oekraïne
Beschreibung: Doel is het realiseren van opvang van ontheemden uit Oekraïne met als uitgangspunt voldoen aan de SES WOA score (sociaaleconomische score van een gemeente) opgesteld door het Rijk. De huidige opvangsituatie middels een opvangboot is verlengd tot 1 september 2025. Vanaf die datum is de gemeente voornemens een nieuwe opvanglocatie op een boot te realiseren voor 200-250 vluchtelingen. De te huren opvanglocatie in de vorm van en (hotel)boot of ponton met woonunits, is gelegen aan de Rietbaan in Hendrik-Ido-Ambacht. De opdracht omvat tevens het verzorgen van schoonmaakdiensten van de locatie en catering. een nieuwe opvanglocatie op een boot realiseren voor 200-250 vluchtelingen.
Interne Kennung: 240190GHA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gelet op de onzekerheid m.b.t. de oorlog in Oekraine kunnen partijen hier geen rechten aan ontlenen. De overeenkomst wordt in overleg tussen beide partijen beëindigd indien de oorlog eindigt met inachtneming van een opzegtermijn van 2 maanden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55200000 Campingplätze und andere Unterkünfte (außer Hotels)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98340000 Unterbringungs- und Bürodienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst treedt in werking op 01-09-2025 en wordt gesloten voor een periode tot 04-03-2026 gelet op RTB van het Rijk. Indien RTB wordt verlengd, dan wordt onderhavige opdracht verlengd tot de uiterste datum van de RTB. De opdracht kan telkens optioneel met een verlengingstermijn van 6 maanden worden verlengd tot maximaal 48 maanden gerekend vanaf ingangsdatum Overeenkomst.