2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie Miasta Malborka w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. ”
Beschreibung: Usługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie Miasta Malborka w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. ”wg załacznika doSWZ
Interne Kennung: GKO.271.18.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie Miasta Malborka w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. ” według załącznika do SWZ