2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implementace nástroje pro analýzu a monitoring síťového provozu
Beschreibung: Cílem zadavatele je vybrat dodavatele (a pořízení) řešení pro analýzu a monitoring síťového provozu v prostředí Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nástroje pro analýzu a monitoring síťového provozu formou HW appliance (senzorů, sond, kolektor a úložiště dat) včetně časově neomezených užívacích práv k SW pro min. 50 uživatelů zadavatele (multilicence) včetně zprovoznění a záručního servisu v rozsahu a v minimální technické specifikaci uvedené příloze č. 2 těchto zadávacích podmínek – Minimální funkční a technické požadavky. Služby na vyžádání Případné služby na vyžádání poskytnuté dodavatelem nad rámec výše popsaného předmětu plnění budou realizovány na základě písemných požadavků zadavatele elektronicky formou objednávky na adresu uvedené kontaktní osoby. Za poskytnuté služby na vyžádání přísluší dodavateli za hodinu práce odměna v dohodnuté výši. Předpokládaný počet případných služeb na vyžádání nad rámec předmětu plnění je maximálně 40 MD (1 MD = 8 člověkohodin) po dobu poskytování záruky. Realizace předmětu plnění veřejné zakázky je spolufinancována Evropskou unií z prostředků Nástroje pro oživení a odolnost (RRF) prostřednictvím Národního plánu obnovy ČR z výzvy č. 25 (předem definovaný projekt, komponenta 1. 2 Digitální systémy veřejné správy, Investice 3: Kybernetická bezpečnost). Financováno Evropskou unií – NextGeneration EU. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ 79/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Blíže viz zadávací dokumentace.