See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja zagranicznych wizyt studyjnych na terenie UE (Finlandia i Hiszpania) dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk".
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja zagranicznych wizyt studyjnych na terenie UE (Finlandia i Hiszpania) dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk” z podziałem na dwa zadania: 1) Zadanie nr 1 – Organizacja zagranicznej wizyty studyjnej na terenie UE (Finlandia) dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk"; 2) Zadanie nr 2 – Organizacja zagranicznej wizyty studyjnej na terenie UE (Hiszpania) dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk". Wykonawcy mogą złożyć ofertę na jedno lub dwa wskazane wyżej zadania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy (właściwym dla każdego z zadań), stanowiącym wraz z właściwym Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: SOPZ) załączniki nr 7.1 (zadanie nr 1) oraz 7.2 (zadanie nr 2) do niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 192956-2026
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Organizacja zagranicznej wizyty studyjnej na terenie UE (Finlandia) dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk" - zadanie 1.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Organizacja zagranicznej wizyty studyjnej na terenie UE (Finlandia) dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk" - zadanie 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, stanowiącym wraz ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: SOPU) załącznik nr 7.1 do SWZ.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.15.2026 - zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Organizacja zagranicznej wizyty studyjnej na terenie UE (Hiszpania) dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk" - zadanie 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Organizacja zagranicznej wizyty studyjnej na terenie UE (Hiszpania) dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk" - zadanie 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, stanowiącym wraz ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: SOPU) załącznik nr 7.2 do SWZ.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.15.2026 - zadanie 2