See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do wykonywania ablacji dla Pracowni Kardiologii Inwazyjnej
Beschreibung: Dostawa sprzętu do wykonywania ablacji dla Pracowni Kardiologii Inwazyjnej
Interne Kennung: SZW/DZP/60/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1
Beschreibung: ZESTAW DO BADANIA ELEKTROFIZJOLOGICZNEGO (12 miesięcy)
Interne Kennung: zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zgodnie z rozdziałem 4.4. SWZ na zasadach określonych w & 15 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2
Beschreibung: ZESTAW DO ABLACJI KLASYCZNEJ (12 miesięcy)
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3
Beschreibung: ZESTAW DO KRIOABLACJI Z DZIERZAWĄ KONSOLI KOMPATYBILNEJ Z ZAOFEROWANYMI ELEKTRODAMI WYPOSAŻONĄ W PEDAŁ STERUJĄCY, CZUJNIK RUCHU PRZEPONY ORAZ SYSTEM UMOŻLIWIAJĄCY UTRZYMYWANIE STAŁEGO CIŚNIENIA W BALONIE (12 miesięcy)
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie 4
Beschreibung: Sprzęt jednorazowy do klasycznych zabiegów ablacji metodą RF z wykorzystaniem systemu elektroanatomicznego 3D oraz dzierżawa systemu 3D i generatora RF (24 miesiące)
Interne Kennung: zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: zadanie 5
Beschreibung: Sprzęt jednorazowy do zabiegów leczenia napadowego migotania przedsionków metodą elektroporacji (PFA) wraz z dzierżawą konsoli PFA, systemu elektrofizjologicznego ze stymulatorem oraz systemu 3D (24 miesiące)
Interne Kennung: zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: zadanie 6
Beschreibung: Koszulki i igły do nakłuć przegrody międzyprzedsionkowej (24 miesiące)
Interne Kennung: zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: zadanie 7
Beschreibung: Elektrody diagnostyczne sterowalne i niesterowalne do klasycznych badań elektrofizjologicznych (24 miesiące)
Interne Kennung: zadanie 7