See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Data delivery
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění implementačních služeb a poradenství pro oblasti datové analytiky, reportingu, vizualizace dat a pro ně relevantních datově - podpůrných systémů a procesů, které budou pomáhat s jejich naplňováním. Např. se jedná o implementaci a rozvoj lakehouse systému v prostředí Azure, jeho integraci na reportingové a datově-analytické systémy. Procesy se myslí např. nastavení data governance procesů. Zadavatel bude na základě Rámcové dohody objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Rámcová dohoda bude uzavřena se čtyřmi (4) účastníky. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky je součástí zadávací dokumentace a jejích příloh.
Vorherige Bekanntmachung: 730459-2023
Interne Kennung: VZ 12/2023 (IV.Q_2025)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V souladu se ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72253200 Systemunterstützung, 48810000 Informationssysteme, 72300000 Datendienste
5. Los
Los: LOT-0001