474368-2026 - Ergebnis
Polen – Netzausrüstung – Modernizacja infrastruktury sieciowej w sądach apelacji białostockiej –dostawa przełączników sieciowych i akcesoriów do przełączników sieciowych na potrzeby sądów apelacji białostockiej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja infrastruktury sieciowej w sądach apelacji białostockiej –dostawa przełączników sieciowych i akcesoriów do przełączników sieciowych na potrzeby sądów apelacji białostockiej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury sieciowej w sądach apelacji białostockiej - dostawa przełączników sieciowych i akcesoriów do przełączników sieciowych na potrzeby sądów apelacji białostockiej. 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą: 1) Część 1: a) Przełącznik sieciowy zarządzalny rack L2 z PoE 48 portów – 46 szt.; b) Zestaw do stackowania – 46 szt.; 2) Część 2: Zestaw do stackowania zaprojektowany dla Cisco Catalyst 9200L – 26 szt.; 3) Część 3: Przełącznik sieciowy zarządzalny rack L2 z PoE 8 portów – 46 szt. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia (Formularz parametrów techniczno-funkcjonalnych), stanowiący załącznik nr 1A do SWZ (część 1), załącznik nr 1B do SWZ (część 2) oraz załącznik nr 1C do SWZ (część 3); 2) Wzór umowy, stanowiący załącznik nr 10A do SWZ (część 1 i 3) oraz załącznik nr 10B do SWZ (część 2).
Vorherige Bekanntmachung302254-2026
Interne KennungG.261.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzełącznik sieciowy zarządzalny rack L2 z PoE 48 portów i moduły stackujące
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury sieciowej w sądach apelacji białostockiej - dostawa przełączników sieciowych i akcesoriów do przełączników sieciowych na potrzeby sądów apelacji białostockiej. 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą: a) Przełącznik sieciowy zarządzalny rack L2 z PoE 48 portów – 46 szt.; b) Zestaw do stackowania – 46 szt.; 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia (Formularz parametrów techniczno-funkcjonalnych), stanowiący załącznik nr 1A do SWZ; 2) Wzór umowy, stanowiący załącznik nr 10A do SWZ.
Interne Kennungczęść 1
LosLOT-0002
TitelZestaw do stackowania
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury sieciowej w sądach apelacji białostockiej - dostawa przełączników sieciowych i akcesoriów do przełączników sieciowych na potrzeby sądów apelacji białostockiej. 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi: Zestaw do stackowania zaprojektowany dla Cisco Catalyst 9200L – 26 szt.; 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia (Formularz parametrów techniczno-funkcjonalnych), stanowiący załącznik nr 1B do SWZ; 2) Wzór umowy, stanowiący załącznik nr 10B do SWZ.
Interne Kennungczęść 2
LosLOT-0003
TitelPrzełącznik sieciowy zarządzalny rack L2 z PoE 8 portów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury sieciowej w sądach apelacji białostockiej - dostawa przełączników sieciowych i akcesoriów do przełączników sieciowych na potrzeby sądów apelacji białostockiej. 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi: Przełącznik sieciowy zarządzalny rack L2 z PoE 8 portów – 46 szt. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają: 1) Opis Przedmiotu Zamówienia (Formularz parametrów techniczno-funkcjonalnych), stanowiący załącznik nr 1C do SWZ; 2) Wzór umowy, stanowiący załącznik nr 10A do SWZ.
Interne Kennungczęść 3