2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla obiektów Polskiego Radia S.A. w likwidacji
Interne Kennung: BP.27.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - dostawa energii elektrycznej do obiektów Polskiego Radia S.A. w likwidacji w Warszawie.
Beschreibung: Zadanie nr 1 przedmiotu zamówienia obejmuje swoim zakresem dostawę energii elektrycznej (bez usług przesyłowych i dystrybucyjnych energii elektrycznej) do obiektów Polskiego Radia S.A. w likwidacji, które stanowią własność Zamawiającego, zlokalizowanych w Warszawie: a) Obiekt O-1 i O-1Bis – al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa; b) Obiekt O-2 – ul. Z. Modzelewskiego 59, 02-679 Warszawa; c) Obiekt O-3 – ul. Myśliwiecka 3/5/7, 00-459 Warszawa.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - dostawa energii elektrycznej do Radiowego Centrum Nadawczego w Solcu Kujawskim.
Beschreibung: Zadanie nr 2 przedmiotu zamówienia obejmuje swoim zakresem dostawę energii elektrycznej (bez usług przesyłowych i dystrybucyjnych energii elektrycznej) do obiektu Polskiego Radia S.A. w likwidacji, który stanowi własność Zamawiającego, zlokalizowanego w Solcu Kujawskim, tj. do Radiowego Centrum Nadawczego – Kabat 10, 86-050 Solec Kujawski.
Interne Kennung: Zadanie nr 2