47438-2026 - Ergebnis
Tschechien – Softwareprogrammierung und -beratung – VZ0219226: Transakční portál pro sdílení a výměnu dat Oblastní nemocnice Příbram
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVZ0219226: Transakční portál pro sdílení a výměnu dat Oblastní nemocnice Příbram
BeschreibungÚčelem veřejné zakázky je vytvoření dostatečně robustního a bezpečného prostředí informačních technologií, které slouží pro provoz Transakčního portálu pro sdílení a výměnu dat mezi informačními systémy Oblastní nemocnice Příbram a jinými externími systémy. Tato veřejná zakázka bude spolufinancována z prostředků strukturálních fondů Evropské unie prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu. Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a implementace: 1. Část: Transakční portál – Transakčního portálu pro sdílení a výměnu dat 2. Část: HW a SW – Hardware a software vč. implementace a služeb k jejich zprovoznění k provozu Transakčního portálu. Součástí plnění veřejné zakázky je i zajištění servisní podpory provozu předmětu veřejné zakázky po dobu 60 měsíců od předání předmětu veřejné zakázky. 2.2 Rozdělení veřejné zakázky na části Veřejná zakázka je ve smyslu ustanovení § 35 ZZVZ rozdělena na 2 části. Jednotlivé části veřejné zakázky jsou: • 1. Část: Transakční portál • 2. Část: HW a SW vč. implementace a služeb k jejich zprovoznění Účastník může podat pouze jednu nabídku na jednu část nebo na obě části veřejné zakázky tak, že podá nabídku na každou část samostatně. Zadavatel může vybrat na každou část veřejné zakázky jiného dodavatele. Specifikaci technických požadavků zadavatele na předmět plnění veřejné zakázky (technické podmínky veřejné zakázky), tedy podrobnou specifikaci předmětu plnění veřejné zakázky obsahuje: • pro 1. část příloha č. 4 a 5 této ZD. • pro 2. část příloha č. 3 této ZD. Zadavatel upozorňuje dodavatele, že na své náklady a v rámci vlastního závazku součinnosti zajistí pro vybraného dodavatele za účelem plnění veřejné zakázky poskytování potřebných informací a integračních nástrojů (přístupové kódy, zdrojové kódy, dokumentace systémů) od autorů či provozovatelů stávajících systémů, se kterými bude zapotřebí dodávaný software integrovat (zejména Nemocniční informační systém).
Interne Kennung6/2025/OVZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72590000 Computer-Fachdienste, 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Část: Transakční portál
BeschreibungTransakční portál pro sdílení a výměnu dat - fyzický server a datové úložiště
Interne Kennung1. Část: Transakční portál
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72590000 Computer-Fachdienste
LosLOT-0002
Titel2. Část: HW a SW vč. implementace a služeb k jejich zprovoznění
BeschreibungProcesní nastavení a vývoj SW.
Interne Kennung2. Část: HW a SW vč. implementace a služeb k jejich zprovoznění
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72590000 Computer-Fachdienste