474384-2025 - Wettbewerb
Polen – Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke – Dostawa układu technologicznego do mycia tworzyw sztucznych LLDPE / LDPE / HDPE.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa układu technologicznego do mycia tworzyw sztucznych LLDPE / LDPE / HDPE.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup ciągu technologicznego służącego do mycia na gorąco tworzyw sztucznych typu LLDPE / LDPE / HDPE o wydajności wejściowej około 1 200 kg/h, zwanego dalej „Urządzeniem”. Urządzenie służyć będzie do mycia odpadów z tworzyw sztucznych pochodzących z odpadów dostarczanych na Instalację Komunalną w Marszowie. Urządzenie przeznaczone jest do oczyszczania rozdrobnionej folii – tzw. płatka – o wymiarze boku ok. 40 mm, w celu przygotowania wsadu do dalszych procesów, tj. regranulacji i rozdmuchu. Finalnym efektem będzie przygotowanie surowca wtórnego o wysokim stopniu czystości, umożliwiającego jego pełne wykorzystanie w produkcji nowych wyrobów foliowych. Dostarczone Urządzenie powinno umożliwiać prowadzenie procesu mycia tworzyw sztucznych mającego na celu skuteczne usunięcie zanieczyszczeń, klejów i innych pozostałości z rozdrobnionego materiału wsadowego. Szczegółowy opis przedmiotu został określony w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) stanowiącym jednocześnie integralną część umowy.
Interne KennungBC.ŁCR.271.20.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42914000 Recyclingvorrichtungen, 42995000 Reinigungsmaschinen
5. Los
LosLOT-0001