See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa utrzymania czystości w budynkach oraz na terenach zewnętrznych administrowanych przez MZBM w Dąbrowie Górniczej„ z podziałem na 5 zadań.
Beschreibung: Zadanie 1 – sprzątanie targowisk wraz z koszeniem trawy i przycięciem żywopłotu oraz usługa inkaso (pobór opłat) przy ul. Tysiąclecia i Ludowej w Dąbrowie Górniczej. Zadanie 2 – utrzymanie czystości w przychodniach zdrowia administrowanych przez MZBM w Dąbrowie Górniczej. Zadanie 3 – utrzymanie czystości w budynkach biurowych administrowanych przez MZBM w Dąbrowie Górniczej. Zadanie 4 – utrzymanie czystości w budynkach mieszkalnych administrowanych przez MZBM w Dąbrowie Górniczej Zadanie 5 – utrzymanie czystości (sprzątanie) terenów zewnętrznych administrowanych przez MZBM w Dąbrowie Górniczej
Interne Kennung: ZP/ZN/MB/005/04/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 66133000 Bearbeitung und Clearing, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – utrzymanie czystości w przychodniach zdrowia administrowanych przez MZBM w Dąbrowie Górniczej.
Beschreibung: Zadanie nr 2 - utrzymanie czystości w budynkach przychodni zdrowia: Al. J. Piłsudskiego 92, Strzemieszycka 375, Wyszyńskiego 1 tj. bieżące utrzymywanie czystości, czyszczenie, mycie, zamiatanie, usuwanie pajęczyn, zamiatanie i mycie kabin wind i kabin dźwigowych, bieżące utrzymanie czystości, mycie, czyszczenie i dezynfekcja powierzchni oraz urządzeń toalet (sanitariatów) oraz inne obowiązki w zakresie zawartym w załączniku 3A do SWZ
Interne Kennung: Częśćnr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – utrzymanie czystości w budynkach biurowych administrowanych przez MZBM w Dąbrowie Górniczej.
Beschreibung: Zadanie nr 3 - obsługa i utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych tj. w budynku Dyrekcji oraz Administracji i Warsztatu przy ulicy Tysiąclecia 20, w budynku przy ulicy Sienkiewicza 6a, w budynku przy ulicy Główna 61, w budynku przy ulicy 3 Maja 22 tj. bieżące utrzymanie czystości, mycie, czyszczenie wszystkich mebli biurowych, sprzętu biurowego, sprzętu komputerowego, drzwi przeszklonych,
Interne Kennung: Cześć 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – utrzymanie czystości w budynkach mieszkalnych administrowanych przez MZBM w Dąbrowie Górniczej
Beschreibung: Zadanie nr 4 - obsługa i utrzymania czystości w budynkach mieszkalnych administrowanych przez MZBM tj. zamiatanie części wspólnych budynków, korytarzy, klatek schodowych, usuwanie pajęczyn, sprzątanie terenów zewnętrznych (zamiatanie i czyszczenie opasek wokół budynków), placów gospodarczych, mycie klatek schodowych, wind, korytarzy, balustrad, parapetów i grzejników i in. obowiązki w zakresie zaw
Interne Kennung: Cześć 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 – utrzymanie czystości (sprzątanie) terenów zewnętrznych administrowanych przez MZBM w Dąbrowie Górniczej
Beschreibung: Zadanie nr 5 - obsługa i utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych tj. opasek wokół budynków, balkonów (galerii) budynków Kasprzaka 56c i 56d, Łączna 7, parkingów, placów gospodarczych (wraz z opaskami i przynależnym terenem), wymiana worków na śmieci w koszach przy budynkach, zbieranie śmieci, okopywanie krawężników, zamiatanie. W okresie od wiosny do jesieni zamiatanie i sprzątanie śmieci z dróg dojazdowych (jezdni) oraz chodników. Pielęgnacja terenów zielonych tj.: koszenie, zgrabianie skoszonej trawy i liści i ich wywóz oraz przycinanie żywopłotów i innych roślin i in. obowiązki w zakresie zawartym w załączniku 3D do SWZ.
Interne Kennung: Część 5