474398-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Netzkomponenten – DAS Netwerkcomponenten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Netwerkcomponenten
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van netwerkcomponenten voor Stichting Levvel PI Scholen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van netwerkcomponenten. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle netwerkcomponenten die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Levvel PI scholen met 400 leerlingen en 157 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van netwerkcomponenten voor Stichting Levvel PI Scholen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van netwerkcomponeten. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle netwerkcomponentendie nodig zijn voor een organisatie als Stichting Levvel PI scholen met 400 leerlingen en 157 medewerkers.
Interne Kennung1