See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi polegającej na odbiorze i termicznym unieszkodliwianiu ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych z Oczyszczalni Ścieków ,,Wschód” w instalacji ITPO usytuowanej na terenie Oczyszczalni Ścieków ,,Wschód”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze i termicznym unieszkodliwianiu całkowitej ilości wytworzonych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych z Oczyszczalni Ścieków ,,Wschód” w 2026r. w instalacji ITPO usytuowanej na terenie Oczyszczalni Ścieków ,,Wschód” w planowanej ilości: 48 000,00 Mg masy mokrej. Termin realizacji zamówienia 01.01.2026-31.12.2026.
Interne Kennung: ZP – SAP/6/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513800 Schlammbehandlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie usługi polegającej na odbiorze i termicznym unieszkodliwianiu ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych z Oczyszczalni Ścieków ,,Wschód” w instalacji ITPO usytuowanej na terenie Oczyszczalni Ścieków ,,Wschód"
Menge: 48 000 Tonnen