See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce varny ZŠ Milénova – stavební část
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební úpravy dle požadavků zadavatele v rámci projektu rekonstrukce budovy varny ZŠ Milénova, Statutární město Brno, městská část Brno – sever. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení), projektové dokumentaci a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: Rekonstrukce varny ZŠ Milénova – stavební část
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001