474481-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów MPEC-Rzeszów Sp. z o.o. dla obiektów bez mikroinstalacji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów MPEC-Rzeszów Sp. z o.o. dla obiektów bez mikroinstalacji
BeschreibungSWZ Rozdział III. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Interne KennungKZP-1/252/TEE/1/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001