474487-2026 - Wettbewerb
Polen – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Dostawa części do hamulców wagonów typu DUEWAG MGT6D (NF6D), PESA 122NaL „SWING”, PESA 122N „TRAMICUS”, BOMBARDIER „CITYRUNNER”, MODERUS LF 06AC
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części do hamulców wagonów typu DUEWAG MGT6D (NF6D), PESA 122NaL „SWING”, PESA 122N „TRAMICUS”, BOMBARDIER „CITYRUNNER”, MODERUS LF 06AC
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa części do hamulców wagonów typu DUEWAG MGT6D (NF6D), PESA 122NaL „SWING”, PESA 122N „TRAMICUS”, BOMBARDIER „CITYRUNNER”, MODERUS LF 06AC zgodnie z opisem zamówienia zawartym w załączniku nr 2 do SWZ (formularz opisowo – cenowy). 2.Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, według podziału na osiem zadań/części, dokonanego przez Zmawiającego w załączniku nr 2 do SWZ - Wykonawca winien złożyć ofertę obejmującą jedną/dwa/trzy/cztery/pięć/sześć/siedem zadań/części lub obejmującą całość przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: WZ-091-126/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa części do układów hamulcowych zamontowanych w tramwajach typu DUEWAG MGT6D (NF6D) PESA 122NaL SWING zgodnie z opisem zawartym w formularzu opisowo - cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz opisowo-cenowy.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie korzysta się z prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa części do układów hamulcowych zamontowanych w tramwajach typu BOMBARDIER "CITYRUNNER" (część A) zawartych w formularzu opisowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Dostawa części do układów hamulcowych zamontowanych w tramwajach typu BOMBARDIER "CITYRUNNER" (część B) zgodnych z opisem zawartym w formularzu opisowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Dostawa części do układów hamulcowych zamontowanych w tramwajach typu DUEWAG MGT6D (NF6D), BOMBARDIER "CITYRUNNER", PESA 122N "TRAMICUS", PESA 122NAL "SWING"zgodnych z podziałem dokonanym w formularzu opisowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Dostawa części do układów hamulcowych zamontowanych w tramwajach typu PESA 122N "TRAMICUS" zgodnych z podziałem dokonanym w formularzu opisowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Dostawa części do układów hamulcowych zamontowanych w tramwajach typu "MODERUS LF06AC" i "GT6M-ZR" (część A) zgodnych z podziałem dokonanym w formularzu opisowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Dostawa części do układów hamulcowych zamontowanych w tramwajach typu "MODERUS LF06AC" (część B) zgodnych z podziałem dokonanym w formularzu opisowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Dostawa części do układów hamulcowych zamontowanych w tramwajach typu DUEWAG MGT6D (NF6D) zgodnych z podziałem dokonanym w formularzu opisowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz opisowo-cenowy oraz załączone rysunki.
Interne Kennung: Zadanie nr 8