See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverleningsovereenkomst inzake tijdelijke inhuur extern veermaterieel inclusief bemanning F1 (Oostveer)
Beschreibung: Tijdelijke inhuur van één veerpont inclusief bemanning voor de exploitatie van de F1-veerdienst (Oostveer) te Amsterdam gedurende de periode 1 september 2026 tot en met 30 juni 2027. De dienstverlening omvat levering van het vaartuig, operationele exploitatie, onderhoud, bediening, brandstof en bemanning. Geraamde opdrachtwaarde: ca € 730.000 exclusief btw, met een optionele uitbreiding voor een tweede schip. Tijdelijke inhuur van één veerpont inclusief bemanning voor de exploitatie van de F1-veerdienst (Oostveer) te Amsterdam gedurende de periode 1 september 2026 tot en met 30 juni 2027. De dienstverlening omvat levering van het vaartuig, operationele exploitatie, onderhoud, bediening, brandstof en bemanning. Geraamde opdrachtwaarde: ca. € 730.000 exclusief btw, met een optionele uitbreiding voor een tweede schip.
Interne Kennung: 2026-41
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60610000 Fährtransport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60651000 Vermietung von Wasserfahrzeugen mit Besatzung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Tijdelijke inhuur extern veermaterieel inclusief bemanning F1 (Oostveer)
Beschreibung: De opdracht betreft de tijdelijke levering en exploitatie van een veerpont inclusief bemanning voor de uitvoering van de veerdienst op de F1-verbinding (Oostveer) tussen Azartplein en Zamenhofstraat te Amsterdam. De dienstverlening omvat het beschikbaar stellen van een geschikt vaartuig, operationele inzet, bediening, onderhoud en bemanning gedurende de contractperiode. De opdracht betreft de tijdelijke levering en exploitatie van één veerpont inclusief bemanning ten behoeve van de uitvoering van de veerdienst op de F1-verbinding (Oostveer) tussen Azartplein en Zamenhofstraat te Amsterdam. De dienstverlening omvat het beschikbaar stellen van een geschikt vaartuig, de operationele inzet, bediening, onderhoud en bemanning van het schip gedurende de contractperiode van 1 september 2026 tot en met 30 juni 2027. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt ca € 730.000 exclusief btw
Interne Kennung: 1