See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka léčivých přípravků - Sevofluran a Desfluran - společné zadávání
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků „Sevofluran a Desfluran“ uvedené specifikace na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mezi jednotlivými zadavateli – osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatelem dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 48-ti měsíců od uzavření příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení.
Interne Kennung: 544
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Desfluran, 100%, 240ml, Tekutina k inhalaci parou, lahvička
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků „Desfluran, 100%, 240ml, Tekutina k inhalaci parou, lahvička“ dle uvedené specifikace na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mezi jednotlivými zadavateli – osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatelem dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 48-ti měsíců od uzavření příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení.
Interne Kennung: Část 2 - Desfluran, 100%, 240ml, Tekutina k inhalaci parou, lahvička
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Sevofluran, 100%, 250ml, Tekutina k inhalaci parou, lahvička
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků „Sevofluran, 100%, 250ml, Tekutina k inhalaci parou, lahvička“ dle uvedené specifikace na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mezi jednotlivými zadavateli – osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatelem dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 48-ti měsíců od uzavření příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení.
Interne Kennung: Část 1 - Sevofluran, 100%, 250ml, Tekutina k inhalaci parou, lahvička